sobota, 12 września 2009

Poduszki dla Nastusi i Kasandry


Jutro idziemy w odwiedziny do dwóch małych dziewczynek. Postanowiłam więc przygotować dla nich poduszki. Uszyłam mój ulubiony motyw dla dziewczynek serduszka. Jako środek wykorzystałam materiał, który dostałam od e.guni. Czekał na odpowiednią okazję. Mi poduszki się podobają, mam nadzieję, że i dziewczynkom przypadną do gustu. Na zdjęciu jedna jest wypełniona a druga nie, bo na płasko lepiej widać jak wygląda.

7 komentarzy:

 1. Spodobają się na pewno. Są śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podusie fantastyczne!!! Nie ma siły, żeby sie nie spodobały!!!! Są cudne, maja piękne zywe kolorki... idealny, wymarzony prezent dla dziewczynek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodobają się na pewno, tylko jak one się porozumieją, która bierze z kwiatkami a która bez, to ja nie wiem :-) Sama nie wiem, którą ja bym chciała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze z ciekawością zaglądam, gdy pojawia się hasło "poduszka", bo sama bardzo lubię takie formy szyć. Niby to małe, przeważnie 40x40cm. ale ile róznych pomysłów można na takim "skrawku" zrealizować. Wykorzystanie motywu serduszek sprawdziło się w 100%, moim zdaniem dziewczynki będą zachwycone:)Pozdrawiam, Ewa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne poduchy! Zawsze podziwiam u Ciebie dbałość o detale - te kamyczki małe w rogach, dodatkowa mała ramka. Fajny efekt. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kamyki to specjalnie, aby nie męczyć się z łączeniem pasków po skosie. Ciężko uzyskać zadowalający efekt,więc tak jest dużo łatwiej.

  OdpowiedzUsuń
 7. co tu wiele mówić, jak zwykle przepięknie

  OdpowiedzUsuń